Hakkımızda - EGE PERDE VE HALI YIKAMA

Hakkımızda

Hakkımızda

Konya’da perde yıkama ve temizleme işlemi yapan firmamız profesyonel bir iş anlayışı içerisinde sizlere hizmet vermektedir. Evlerinizin vazgeçilmez aksesuarlarından olan perdelerinizi gönül rahatlığıyla bizi arayarak teslim edebilir ve işinde deneyimli elemanlarımızla perdelerinizi yıkama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Konya’da perde yıkama hizmetini sizlere sunmaktayız. Perdelerinizi antibakteriyel deterjanlarla dikkatli bir şekilde yıkanmaktadır. Yıkamaya müsait olan her türde perdenizin yıkama işlemi yapılmaktadır. Firma olarak sizlere memnuniyet garantisi vermekteyiz.

Konya’nın neresinde olursanız olun firmamızla iletişime geçerek perde yıkama hizmeti almak istediğinizde firmamız tarafından olduğunuz bölgeye gelerek perdelerinizi söküp firmamıza getirilerek perde yıkama işlemi gerçekleşmektedir.

Perde yıkama işlemi incelik isteyen bir işlemdir. Dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Özellikle perdelerinizin renklerinin birbirine karışması ve renk solması istenmeyen sonuçlardır. Bu yüzden sizinde düşündüğünüz gibi deneyim ve profesyönillik gerektirmektedir. Müşterilerimizin diğer firmalarda başlarına gelen en büyük sorunlardan biride perdelerin çekmesidir. Konya perde yıkama firmamızda hiçbir şekilde bu tarz sorunlarla karşılaşmazsınız. Sizlere garanti vermekteyiz.

Perde yıkama işlemi profesyonellik gerektiren ince işçilik ve deneyim gerektiren bir işlemdir. Her perde yıkama işlemi gerçekleştiren firmaların güvenilirliği ve profesyonelliği malesef bulunmamaktadır. Konya’da perde yıkama hizmeti veren firmamız öncelikle referanslarıyla sonrasında vermiş olduğu hizmet kalitesiyle sizlerledir. Perde montaj , perde yıkama , perde satışı yapan firmamız %100 müşteri memnuniyeti ile hizmet vermektedir.

Misyon ve Vizyonumuz

Ege Perde Yıkama Fabrikası olarak Konya’da halı yıkama ve perde yıkama hizmetini siz değerli müşterilerimize en güzel şekilde sunmaya çalışmaktayız.

Ege Perde Yıkama Firması olarak müşterilerimizin memnuniyeti bizim için önceliklidir. Ayrıca temizlik hizmetimizin kalitesini her geçen gün artırarak geliştirmeye gayret ediyoruz.

Müşterilerimizi Ne Diyor?

  Konya'da perde yıkama ve temizleme işlemi yapan firmamız profesyonel bir iş anlayışı içerisinde sizlere hizmet vermektedir. Evlerinizin vazgeçilmez aksesuarlarından olan perdelerinizi gönül rahatlığıyla bizi arayarak teslim edebilirsiniz.

  ADDRESS

  Aydınlıkevler mah. Kestanelik sok. 7/C EGE YIKAMA PERDE TEMIZLEME SELÇUKLU/KONYA

  PHONE

  0545 255 53 22

  EMAIL

  egeperdeyikama@gmail.com